ФІЛЬТР

Верона : інструкція, застосування, ціна

Верона – препарат для лікування сексуальних дисфункцій.

Склад і форма випуску

діючі речовини: 1 капсула містить: екстракту якірців сланких плодів сухого (Tribulus terrestris) (1:5) (екстрагент вода) 300 мг; екстракту вітанії снодійної коріння сухого (Withania Somnifera) (1:5) (екстрагент вода) 100 мг; екстракту мукуни пекучої насіння сухого (Mukuna Pruriens) (1:5) (екстрагент вода) 25 мг; екстракту аргіреї красивої насіння сухого (Argyreia speciosa) (1:5) (екстрагент вода) 60 мг;

допоміжні речовини: тальк, кислотний червоний 14 (Е 122), барвник FD&C жовтий № 6 (Е 110), титану діоксид (Е 171), желатин.

Лікарська форма:

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: капсули червоного кольору розміру № 0 з написом «Верона» на корпусі і ковпачку. Вміст капсул  - порошок від світло-коричневого до темно-коричневого кольору.

Упаковка:

По 20 або 60 капсул у флаконі № 1, у картонній коробці.

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що впливають на травну систему та метаболізм.  

Фармакологічні властивості

В основу цього комплексного препарату входять лікарські трави, які забезпечують біостимулювальну дію препарату. Клітини Лейдига стимулюються та відновлюються завдяки препарату, оскільки лютеїнізуючий гормон посилено виділяється . Ці клітини виділяють андрогени. Препарат покращує розвиток сім’яних клітин та спричиняє збільшення кількості клітин Сертолі. Клітини Сертолі виконують функцію підтримання та зберігання структури сперматозоїдів та забезпечують посилення сперматогенних функцій.

Морфологічні недоліки сперматозоїдів піддаються впливу цього препарату, який призводить до посилення їхньої рухливості та збільшення кількості виділеної сперми. Цей механізм відновлює фертильну здатність у чоловічої статі.

Препарат проявляє біостимулюючу активність: проявляє властивості геріатричного препарату, збільшує фермент сукцинатдегідрогенази у печінці та головному мозку , що призводить до покращення розумової активності. Такий механізм сприяє збільшенню енергозабезпечення клітин та збільшенню опору у разі стресу чи напруження. Препарат сприяє покращенню адаптивної здатності та проявляє властивості імуномодулятора.

Показання до застосування

Препарат застосовують у складі комплексного лікування, якщо пацієнту діагностовано: сексуальну неврастенію, зниження статевого потягу, імпотенцію, олігоспермію, астеноспермію, односторонню або двосторонню гіпотрофію яєчок, первинний чи вторинний гіпогонадизм у чоловіків; втому та психічне виснаження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Тяжкі серцево-судинні захворювання, ниркові захворювання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Діуретики можуть посилювати свій ефект у разі одночасного застосування з препаратом, а гіпотензивна дія антигіпертензивних препаратів може потенціюватись у разі такої комбінації.

Седативні засоби не слід застосовувати одночасно з цим препаратом.

Якщо виникла необхідність застосувати будь-які засоби лікування у комбінації з цим препаратом, то обов’язково потрібно проконсультуватись з лікарем.

Особливості застосування

Цей препарат не викликає звикання.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності та грудного вигодовування препарат не застосовується.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Препарат може сповільнювати реакції та знижувати концентрацію, послаблювати увагу, тому його не слід застосовувати, якщо планується керування автомобілем чи робота з механізмами, оскільки це може бути небезпечним як для самого пацієнта, так і для тих, хто його оточує.

Спосіб застосування та дози

Слід обов’язково отримати лікарську консультацію, перш ніж починати застосування препарату.

Дорослі застосовують препарат внутрішньо. Препарат у формі капсул слід приймати вранці перед прийомом їжі та перед сном ввечері. Цей препарат краще запивати молоком. Дозування становить одну/дві капсули двічі на добу. Рекомендується застосовувати по одній/дві капсули на добу з метою підтримки загального тонусу.  Тривалість лікування переважно становить від чотирьох тижнів до восьми. Лікування становить десять тижнів у разі імпотенції, а у разі астеноолігоспермії лікування триває не менше вісімнадцяти тижнів. Лікар визначає тривалість курсу лікування методом індивідуального підходу.

Діти

Препарат протипоказано застосовувати у терапії дітей.

Передозування

Малоймовірно, що виникне передозування. Не фіксувались повідомлення щодо випадків передозування, яке відбувалось випадково.

Побічні реакції

Можуть виникати алергічні реакції ( свербіж, кропив’янка також).

Препарат може призводити до подразнення слизових оболонок шлунка. Якщо виникають будь-які непередбачувані/незвичайні/неприємні явища, потрібно припинити застосування препарату та отримати консультацію лікаря.

Термін придатності та умови зберігання 

Препарат придатний до застосування три роки.

Препарат слід зберігати за температурних умов, що не перевищують 25 °С, в оригінальному упакуванні. Зберігати поза межами доступу дітей.

Ціна

Середня ціна на препарат становить 333 гривні. Відпускається препарат без рецепта. 

Купити на Liki24 зі знижкою 30% Купити
 • Виробник:
  Хербіон Пакистан Прайвет Лімітед
 • Діючі речовини:
  Комплекс трав (universa herbis)
 • Код АТХ:

  A16AX

  A - Засоби, що діють на травну систему і метаболізм

  A16 - Інші засоби, що діють на травну систему та метаболічні процесси

  A16A - Інші засоби, що діють на травну систему та метаболічні процесси

  A16AX - Різні речовини, що діють на травну систему та метаболізм